Jak dlouho trvá procedura laminace obočí?

Délka procedury laminace obočí se může lišit, obvykle však zabere asi 30 až 60 minut. Záleží na tom, zda budete chtít pouze laminaci obočí, nebo také úpravu a barvení obočí.

Jaké jsou výhody laminace obočí?

Laminace obočí poskytuje několik výhod. Patří sem zlepšení tvaru obočí, vyhlazení a zpevnění chloupků, což vytváří dojem hustšího a lépe upraveného obočí. Díky laminaci lze také dosáhnout dlouhodobého efektu, který přetrvává po dobu několika týdnů.

Je laminace obočí vhodná pro každého?

Laminace obočí je obecně vhodná pro většinu lidí, kteří mají obočí s chloupky. Pokud však máte citlivou pokožku, alergie nebo jste nedávno prodělali oční nebo oboční zákrok, je vhodné se poradit s odborníkem nebo dermatologem, zda je pro vás laminace obočí vhodná.

Jak dlouho vydrží laminace obočí?

Trvanlivost laminace obočí se může lišit v závislosti na různých faktorech, včetně typu pokožky, péče o obočí po proceduře a každodenních návyků. Obvykle však laminace obočí vydrží 4 až 6 týdnů, přičemž účinek postupně slábne.

Jaká je cena laminace obočí a kolik se obvykle platí za doplňkové úpravy?

Cena laminace obočí se může lišit v závislosti na salonu, umístění a dalších faktorech. Obvykle se pohybuje mezi 500 až 1 100 Kč za 60 minut.

Existují nějaké kontraindikace pro laminaci obočí?

Ano, existují některé kontraindikace pro laminaci obočí. Patří sem akutní zánět obočí nebo očních víček, nedoléčené kožní onemocnění v oblasti obočí, popáleniny nebo poranění na obočí, alergie na přípravky používané při laminaci nebo těhotenství a kojení. Je důležité konzultovat s odborníkem, zda můžete přijít na proceduru, pokud máte některou z těchto kontraindikací.

Může laminace obočí ovlivnit přirozený růst chloupků?

Laminace obočí obecně nepoškozuje chloupky ani neovlivňuje jejich přirozený růst. Procedura se zaměřuje na upravení tvaru a zpevnění existujících chloupků. Po skončení trvanlivosti laminace se obočí vrátí k přirozenému stavu a nové chloupky budou růst normálně. Doporučujeme chloupky v obočí nestříhat, chloupky jsou pak tvrdé a nepoddajné.

Mohu si laminaci řas a obočí provádět doma nebo musím navštívit salon?

Ano, lze si laminaci řas a obočí provádět i doma. Pokud však chcete mít úplnou jistotu, že to děláte správně, je lepší navštívit náš kurz, kde se dozvíte vše podstatné o laminaci řas i obočí. A pokud patříte mezi ty, kteří mají raději pohodlí a chcete se nechat opečovávat, je ideální navštívit náš salon, kde vám laminaci profesionálně provedeme.

Jaký je rozdíl mezi nalepováním a laminací řas?

Laminace řas se oproti klasickému nalepování liší tím, že se pracuje s řasami, které máte. Jde o to řasy správně načesat a upravit tak, aby byl váš vzhled co nejpřirozenější. Nic se nelepí, nepřidává, ale pouze upravuje, případně dobarvuje.

Jsem kosmetička a měla bych zájem pro své klienty o laminaci řas a obočí. Jaký kurz mohu absolvovat?

Máte možnost absolvovat buď prezenční kurz laminace řas a obočí nebo video kurz. Prezenční kurz zahrnuje i sadu na laminaci, u video kurzu si můžete vybrat, zda chcete zaplatit pouze za video kurz nebo za video kurz včetně sady na laminaci. Dále si u video kurzu můžete vybrat, zda máte zájem o kurz pro širokou veřejnost nebo kurz pro profesionály. U kurzu pro profesionály a u prezenčního kurzu obdržíte certifikát.

Musím si kupovat odlišné produkty na laminaci řas a na laminaci obočí?

Dobrou zprávou pro vaše peněženky je, že nemusíte. Laminaci řas i laminaci obočí můžete provádět se stejnými produkty.

Kdy je procedura laminace obočí vhodná?

 • Pokud máte řídké a nevýrazné obočí.
 • Pokud máte neposedné obočí, které nechce držet tvar.
 • Pokud se vám kroutí chloupky obočí. 
 • Pokud jsou vaše chloupky poničené. 
 • Pokud máte obočí upravené do špatného tvaru, či na některých místech chloupky chybí.

Existují nějaké případy, kdy je lepší se laminaci vyhnout?

Ano, obvykle v prvních 3 dnech menstruace může ženské tělo reagovat jinak – mohlo by dojít k nedokonalému obarvení, případně by se mohl vyskytnout jiný problém. Je tedy lepší laminaci absolvovat před nebo po tomto období.

Existují nějaká doporučení před procedurou laminace?

Ano. Dorazit s odlíčeným obočím, řasami, a obličejem celkově. Neužívat před procedurou léky, které by mohly způsobit reakci na dané přípravky.

Jaký je rozdíl mezi kurzem laminace pro profesionály a kurzem laminace pro širokou veřejnost?

Na kurzu pro širokou veřejnost Vás naučíme laminaci obočí sama na sobě, či na vaší kamarádce, naučíme vás také postup laminace řas, ukážeme, jak obočí jednoduše vyměřit a srozumitelně popíšeme postup práce a fungování jednotlivých produktů. Součástí tohoto kurzu není certifikát! Na kurzu pro profesionály naučíme kosmetičky perfektně vyměřit a zvolit správný tvar obočí, naučíme vás postup celé procedury laminace obočí a také laminace řas. Navíc přidáme pár tipů z praxe a zmíníme všechny kontraindikace a doporučení před a po proceduře. Součástí kurzu je certifikát!

Jak dlouho trvá prezenční kurz laminace řas a obočí?

Prezenční kurz laminace řas a obočí trvá cca 4–6 hodin. 

Musím mít na kurz laminace řas a obočí svoji modelku?

Ano, na prezenční kurz je nutné mít svoji modelku. Buď jednu modelku na laminaci řas i obočí nebo jednu na laminaci řas a jednu na laminaci obočí. Můžeme vám případně zajistit modelku za poplatek 500 Kč.

Lze mít kurz laminace řas a obočí u mě v salonu?

Ano nabízíme i takovou možnost. Připlatíte si pak 3 000 Kč.

Je nějaká domácí péče po proceduře laminace řas a obočí?

Ano, po laminaci řas nebo obočí doporučujeme zakoupit si regenerační sérum na našem e-shopu.

Co vše je součástí sady pro laminaci řas a obočí?

 1. Cleanser 5ml – (odmašťovač řas před aplikací)
 2. Perm č. 1. – 5ml (permanentní krém)
 3. Fix Lotion č. 2.  – 5ml (neutralizér)
 4. Lash Coating č. 3. – 5ml (výživa na řasy a obočí)
 5. Lash Adhesive (fixační lepidlo, pouze pro laminaci řas)
 6. Silikonové natáčky – 5 párů (velikosti SS, S, M, L, LL LL )
 7. Laminovací aplikátory – 3 ks
 8. Mikro štětečky k nanášení permanentního krému a neutralizéru – 10 ks
 9. Kartáčky na řasy a obočí – 5 ks
 10. Podložky pod řasy – 10 ks
 11. Návod k použití

NAŠE DALŠÍ KURZY

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 

 

NAŠE REFERENCE

NIKOLA ZÍVALOVÁ

Salon Dr.Nek navštěvuji téměř od jeho otevření a jsem zde velmi spokojená. Za tu dobu jsem v salonu vyzkoušela všechny procedury. Jsem vděčná za to, že mi v salonu vždy vyšli vstříc a pomohli mi v mé přípravě na soutěže v kategorii Bikini Fitness. Vždy se do salonu těším nejen na procedury ale také na milý personál.

VERONIKA HUNKOVÁ

Do salónu Dr.Nek chodím velice ráda. Mají moc příjemný, milý personál a přistupují k vám vždy profesionálně. Nejčastěji chodím na proceduru zvanou Maderoterapie, která mi pomáhá udržovat postavu. Je to moje nejoblíbenější procedura, protože vám krásně promasíruje, prokrví nohy a pomáhá s celulitidou, se kterou my ženy tolik bojujeme. Jsem velice spokojená a doporučuji.

DENISA GUDELJ

Moje nejoblíbenější služba salonu je samoopalovací nástřik, díky kterému vypadám během pár minut, jako bych se vrátila od moře. Nástřik ráda využívám především při příležitostech důležitých focení, na galavečery bojových sportů, nebo například na finále castingu Hledá se Playmate od Playboye, kterou jsem možná právě i díky nástřiku vyhrála.

KONTAKTNÍ INFORMACE – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@salondrnek.cz