Search
Close this search box.

LAMINACE ŘAS A OBOČÍ FAQ

Délka procedury laminace obočí se může lišit, obvykle však zabere asi 40 až 60 minut. Záleží na tom, zda budete chtít pouze laminaci obočí, nebo také úpravu a barvení obočí.

Laminace obočí poskytuje několik výhod. Patří sem zlepšení tvaru obočí, vyhlazení a zpevnění chloupků, což vytváří dojem hustšího a lépe upraveného obočí. Díky laminaci lze také dosáhnout dlouhodobého efektu, který přetrvává po dobu několika týdnů.

Laminace obočí je obecně vhodná pro většinu lidí, kteří mají obočí s chloupky. Pokud však máte citlivou pokožku, alergie nebo jste nedávno prodělali oční nebo oboční zákrok, je vhodné se poradit s odborníkem nebo dermatologem, zda je pro vás laminace obočí vhodná.

Trvanlivost laminace obočí se může lišit v závislosti na různých faktorech, včetně typu pokožky, péče o obočí po proceduře a každodenních návyků. Obvykle však laminace obočí vydrží 4 až 6 týdnů, přičemž účinek postupně slábne.

Cena laminace obočí se může lišit v závislosti na salonu, umístění a dalších faktorech. Obvykle se pohybuje mezi 700 až 1 500 Kč za 60 minut.

Laminace obočí obecně nepoškozuje chloupky ani neovlivňuje jejich přirozený růst. Procedura se zaměřuje na upravení tvaru a zpevnění existujících chloupků. Po skončení trvanlivosti laminace se obočí vrátí k přirozenému stavu a nové chloupky budou růst normálně. Doporučujeme chloupky v obočí nestříhat, chloupky jsou pak tvrdé a nepoddajné.

Ano, lze si laminaci řas a obočí provádět i doma. Pokud však chcete mít úplnou jistotu, že to děláte správně, je lepší navštívit náš kurz, kde se dozvíte vše podstatné o laminaci řas i obočí. A pokud patříte mezi ty, kteří mají raději pohodlí a chcete se nechat opečovávat, je ideální navštívit náš salon, kde vám laminaci profesionálně provedeme.


Pokud si laminaci řas nebo obočí chcete udělat sami, v pohodlí domova, můžete si na našem e-shopu zakoupit kurz pro širokou veřejnost včetně setu pro laminaci řas a obočí: Video kurz Dr.Nek laminace obočí a řas včetně sady, skript a certifikátu – Dr Nek (dr-nek.cz)
Nebo si můžete zakoupit samostatný set na laminaci řas a obočí: Dr.Nek Lash & Brow Laminace obočí a řas (samostatný set) – Dr Nek (dr-nek.cz)

Laminace řas se oproti klasickému nalepování liší tím, že se pracuje s řasami, které máte. Jde o to řasy správně načesat a upravit tak, aby byl váš vzhled co nejpřirozenější. Nic se nelepí, nepřidává, ale pouze upravuje, případně dobarvuje.

Ano, po laminaci řas nebo obočí doporučujeme zakoupit si regenerační sérum na našem e-shopu. Regenerační sérum si můžete objednat zde: Dr.Nek regenerační sérum na řasy a obočí 5ml – Dr Nek (dr-nek.cz)

Máte možnost absolvovat buď prezenční kurz laminace řas a obočí nebo video kurz. Prezenční kurz zahrnuje i sadu na laminaci, u video kurzu si můžete vybrat, zda chcete zaplatit pouze za video kurz nebo za video kurz včetně sady na laminaci. Dále si u video kurzu můžete vybrat, zda máte zájem o kurz pro širokou veřejnost nebo kurz pro profesionály. U kurzu pro profesionály a u prezenčního kurzu obdržíte certifikát. Kurz nabízíme také mobilní – u vás v salonu. Připlatíte si pak 3 000 Kč.

Prezenční kurz naleznete zde: Video kurz Dr.Nek laminace obočí a řas včetně sady, skript a certifikátu – Dr Nek (dr-nek.cz)

Video kurz včetně vybavení naleznete zde: Prezenční kurz Dr.Nek Lash & Brow Laminace obočí a řas – Dr Nek (dr-nek.cz)

Dobrou zprávou pro vaše peněženky je, že nemusíte. Laminaci řas i laminaci obočí můžete provádět se stejnými produkty. Celý set, kde najdete produkty vhodné pro laminai řas i obočí naleznete zde: Dr.Nek Lash & Brow Laminace obočí a řas (samostatný set) – Dr Nek (dr-nek.cz)

  • Pokud máte řídké a nevýrazné obočí.
  • Pokud máte neposedné obočí, které nechce držet tvar.
  • Pokud se vám kroutí chloupky obočí.
  • Pokud jsou vaše chloupky poničené.
  • Pokud máte obočí upravené do špatného tvaru, či na některých místech chloupky chybí.

Ano, obvykle v prvních 3 dnech menstruace může ženské tělo reagovat jinak – mohlo by dojít k nedokonalému obarvení, případně by se mohl vyskytnout jiný problém. Je tedy lepší laminaci absolvovat před nebo po tomto období.

Ano. Dorazit s odlíčeným obočím, řasami, a obličejem celkově. Neužívat před procedurou léky, které by mohly způsobit reakci na dané přípravky.

Na kurzu pro širokou veřejnost vás naučíme laminaci obočí sama na sobě, či na vaší kamarádce, naučíme vás také postup laminace řas, ukážeme, jak obočí jednoduše vyměřit a srozumitelně popíšeme postup práce a fungování jednotlivých produktů. Součástí tohoto kurzu není certifikát! Na kurzu pro profesionály naučíme kosmetičky perfektně vyměřit a zvolit správný tvar obočí, naučíme vás postup celé procedury laminace obočí a také laminace řas. Navíc přidáme pár tipů z praxe a zmíníme všechny kontraindikace a doporučení před a po proceduře. Součástí kurzu je certifikát!

Prezenční kurz laminace řas a obočí trvá cca 6 hodin.

Ano, na prezenční kurz je nutné mít svoji modelku. Buď jednu modelku na laminaci řas i obočí nebo jednu na laminaci řas a jednu na laminaci obočí. Můžeme vám případně zajistit modelku za poplatek 500 Kč.

Pro provoz laminace řas a/nebo obočí je třeba certifikát o odborném proškolení, který obdržíte v rámci prezenčního/online kurzu.

Dále je třeba mít schválený provozní řád pro kosmetické služby a k proceduře laminace řas a/nebo obočí si vypracujete dodatek k provoznímu řádu. 

Jak by měl vypadat dodatek k provoznímu řádu se dozvíte na krajské hygienické stanici pod kterou spadá váš salon (každá krajská hygienická stanice může mít jiné požadavky).

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 
 

KONTAKTY – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne
E-mail: salon@dr-nek.cz

Mobil: +420 774 076 890

 

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@dr-nek.cz


© 2024 All Rights Reserved.